HAKKIMIZDA

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Sch Turizm , 2014 yılında kuruldu.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Sch Turizm, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Otomotiv, medya, turizm , gayrimenkul, tekstil, gıda ve çocuk ürünleri olmak üzere farklı sektörde faaliyet gösteren Sch Turizm ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknoloji alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürüyor.

Sch Turizm ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor.

Sch Turizm yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtıyor. Sch Turizm, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlıyor. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetiliyor.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Sch Turizm, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiriyor. Eterne Grubu standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam ediyor.

Sch Turizm

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Sch Turizm, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiriyor. Sch Turizm standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam ediyor.


OTO MODİFİYE AKSESUAR

Misyonumuz

Global teknolojinin bir parçası olarak, değişen dünyada, farklılaşan müşteri taleplerine doğru kanallarla doğru cevaplar vermek OTO MODİFİYE AKSESUAR’in misyon tanımlamasıdır.

Vizyonumuz

AR-GE faaliyetlerine yatırım yaparak vizyonunu sürekli geliştirmek, makine parkurlarını en yüksek teknolojiyle donatmak, nitelikli personel ve sermaye yapısında ciddi yapılanma süreçleri ile sektörüne yön veren lider bir firma olma özelliğini sürekli olarak korumaktadır.

İnovasyon

.Sektörümüzde satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetinde lider firma olmak.

Hayalinizdeki Otomobili Oluşturun?

Tüm Araçlar İçin 10.000 den Fazla Aksesuar Seçenegi Sunuyoruz.

× How can I help you?
en_USEnglish
tr_TRTurkish en_USEnglish